Чоловік два роки годував кішку, яка застрягла між перекриттями торгового центру

Житель Південної Кореї два роки приносив їжу і воду кішці, поки її не визволили рятувальники і ветеринари. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Покупець дізнався від інших людей, що в стінах торгового центру чутні дивні звуки. Виявилося, що між перекриттями будівлі живе кішка. Чоловік став піклуватися про тварину і приносити кішці воду і їжу. Щоб передати частування, він кожен день відкручував панель в стіні і ставив миски в отвір.

Невідомо, чому кішку так довго не могли витягти з перекриттів. Зрештою, для її звільнення зібралася команда ветеринарів і рятувальників. Порятунок тварини потрапило на відео. На записі видно, як учасники команди відкручують кілька панелей, щоб знайти, де саме ховається тварина, і за допомогою ендоскопа відстежують його переміщення. З одного з отворів вони прибирають безліч мисок, які залишав кішці турботливий покупець.

Коли тварина підійшла до отвору, вони зловили її посадили в переноску. Шокована несподіваною свободою, кішка намагалася вирватися. Після цього її відвезли до ветеринара на обстеження. Лікар перевірив, чи немає у неї хвороб і травм, почистив їй зуби і підстриг кігті. Після цього чоловік зміг забрати її додому.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...