Число журналістів, що загинули в 2019 році, скоротилося майже вдвічі

За даними організації «Репортери без кордонів», в цьому році загинули 49 журналістів. Мексика була визнана найнебезпечнішою для представників ЗМІ країною.

Сорок дев’ять журналістів загинули в 2019 році в зв’язку з виконанням професійної діяльності, що вдвічі менше, ніж роком раніше. Про це повідомляє газета Le Journal du Dimanche з посиланням на доповідь міжнародної організації «Репортери без кордонів».

Хоча журналістика вважається небезпечною професією, кількість убитих не була настільки низькою протягом останніх 16 років, пише видання. У 2018 році було вбито 80 журналістів.

У серпні організація назвала Мексику найнебезпечнішою країною для представників ЗМІ після загибелі двох журналістів. «Репортери без кордонів» підкреслили, що враховують тільки ті випадки, коли зв’язок між професією і смертю офіційно встановлена.

Організація засуджує будь-які перешкоди роботі співробітників ЗМІ, в тому числі їх викрадення і позбавлення волі. На даний момент, згідно з доповіддю, 389 представників професії знаходяться під вартою, ще 57 взяті в заручники.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...