Чиновник Мінінфраструктури Андрій Галущак передавав ворогу секретні документи

СБУ викрила держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака, який незаконно передавав секретні документи.

Він є держслужбовцем категорії «А», тобто належить до вищого корпусу державної служби, уточнили в прес-службі СБУ. Він копіював і пересилав по електронній пошті невстановленим особам секретний документ.

«Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні і сході України, в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці», — йдеться в повідомленні.

Посада в міністерстві інфраструктури Галущак займає з січня 2017 року. Він державний службовець ІІІ рангу. Крім того, чиновник нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

У 2006 році Галущак був заступником директора юрдепартаменту «Нафтогазу», з 2006 по 2014 рік — радником голови правління ЗАТ «Укргаз-Енерго», в 2015-2016 рр. — заступником начальника РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», в 2016 — 2017 обіймав пост директора інвестдепартаменту «Укрзалізниці».

Відзначається, що своїми діями він завдав шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності і державної безпеки України. За даним фактом правоохоронці порушили кримінальну справу за ст.111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...