Чеченський турист одним ударом вбив жителя Криму, ситуацію прокоментував Кадиров

У Сімферополі стався інцидент, в результаті якого помер 36-річний екс-спортсмен Артем Кузнєцов.

«Біля кафе по вулиці Карла Маркса між нетверезим 36-річним жителем Сімферополя і невідомим чоловіком стався конфлікт, в ході якого останній вдарив жителя Сімферополя кулаком по обличчю, в результаті чого той впав на землю, вдарившись потилицею об бетон», — повідомляють в СУ СКР Республіці. Порушено кримінальну справу.

Після падіння Кузнєцов звернувся за допомогою до медиків. У лікарні йому зробили знімок і не побачили серйозних травм. У чоловіка діагностували «забій голови, шиї і правостороннім гематому». Він зміг самостійно дістатися до будинку, де і помер на наступний день. У свідоцтві про смерть було написано вже інше — у нього виявили набряк головного мозку та перелом основи черепа.

Слідчі відзначили, що передбачуваний учасник бійки — житель Чечні. Вдалося з’ясувати, що через кілька днів після події він повернувся на батьківщину і не знав, до чого привів його удар.

В даний час йде розслідування. Також повідомляється, що правоохоронці дадуть оцінку діям лікарів, до яких потерпілий звертався за допомогою.


Прокоментував інцидент і глава Чечні Рамзан Кадиров.

«Ми, звичайно, як і завжди, розберемося в те, що трапилося. І якщо винні представники нашої республіки, то вони, поза всяким сумнівом, будуть покарані відповідно до закону. Але зараз мова не тільки про це », — написав Кадиров у своєму Telegram.

Він уточнив, що в який раз спостерігає «за спробою ЗМІ та блогерів привернути до себе увагу на темі, пов’язаної з чеченцями», але ж вбивства відбуваються щодня.
«Мені дуже шкода молодого хлопця, який загинув в Сімферополі. Неважливо, чоловік якої релігії і національності до цього причетний … У те, що трапилося в Сімферополі національного підґрунтя немає. Не треба нагнітати пристрасті», — додав політик.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...