ByteDance відмовилася продати Microsoft свій бізнес TikTok в США

Китайська компанія ByteDance, що володіє додатком TikTok, поінформувала Microsoft, що не продаватиме їй бізнес в США, говориться в повідомленні на сайті Microsoft.


«ByteDance повідомила нам сьогодні, що вони не продадуть Microsoft бізнес TikTok в США. Ми впевнені, що наша пропозиція була б добре для користувачів TikTok і одночасно захистило б національні інтереси», — йдеться в повідомленні.

У той же час агентство Блумберг з посиланням на джерела повідомило в понеділок, що другий претендент на покупку компанія Oracle в останні дні активізувала переговори про придбання.
Раніше ЗМІ повідомляли, що ByteDance визначилася з тим, кому продасть свій бізнес в США, Австралії та Нової Зеландії, але покупця назвуть пізніше. При цьому президент США Дональд Трамп зажадав, щоб до 15 вересня ByteDance продала свій американський бізнес місцевої компанії, інакше TikTok потрапить під заборону.

TikTok — додаток для створення і перегляду коротких відео, що належить китайській компанії ByteDance. Випущене в 2018 році, воно стало лідером в сегменті додатків для коротких відео в Китаї і завойовує популярність по всьому світу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...