Бразильські злочинці ввели комендантську годину в Ріо через епідемію вірусу nCoV

Злочинні банди ввели комендантську годину в декількох районах Ріо-де-Жанейро. Жителі просили про це уряд, але ті прийняли інші заходи для стримування коронавірусу.

Жителі відразу декількох районів розповіли журналістам Globo, що злочинні банди ввели комендантську годину для населення через поширення коронавірусу.

Уряд теж намагається обмежити пересування людей і ізолювати найбільший бразильський місто. Вони вирішили скоротити рух поїздів, поромів і метро. Але ніяких обмежень по часу перебування на вулиці введено не було.

Але злочинці зважилися на більш жорсткі заходи, і тепер в західній частині Ріо-де-Жанейро місцевим жителям краще не виходити з дому після 20:00.

У соцмережах з’явилися оголошення про те, що ті, кого помітять на вулиці ввечері, наступного разу навчаться поважати правила. За словами авторів ініціативи, уряд не може забезпечити безпеку населення, тому організована злочинність вирішила взятися за це. У поліції поки введення комендантської години не підтвердили.

Всього в Бразилії коронавірус підхопили майже дві тисячі осіб. У штаті, де знаходиться Ріо, підтверджений 191 випадок захворювання, три людини загинули.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...