Boeing рекомендував призупинити польоти лайнерів 777

Boeing рекомендував призупинити польоти літаків 777 з двигунами Pratt & Whitney PW4000-112 після того, як обшивка такого лайнера впала на жвавий квартал в американському Денвері. Про це йдеться в заяві компанії, опублікованому 21 лютого.


Поки розслідування NTSB [Національної ради з безпеки на транспорті] триває, ми рекомендували призупинити експлуатацію 69 знаходяться в експлуатації і 59 знаходяться на зберіганні літаків 777 з двигунами Pratt & Whitney 4000-112 до тих пір, поки FAA [Федеральне управління цивільної авіації США] НЕ визначить відповідний протокол перевірки», — сказано в тексті.

Boeing також підтримав рішення Японського бюро цивільної авіації призупинити експлуатацію літаків Boeing 777, а також перевірку лайнерів з боку FAA.

20 лютого борт авіакомпанії United Airlines з 241 пасажиром виконував рейс з Денвера в Гонолулу. Незабаром після зльоту у повітряного судна виникла проблема з двигуном. Уламки металевої деталі лайнера впали на Денвер, в тому числі прямо на житлову вулицю. Екіпаж був змушений повернутися в аеропорт вильоту. Ніхто в результаті інциденту не постраждав.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...