Бізнес під мікроскопом. Каталожна торгівля – за і проти

Бізнес під мікроскопом. Каталожна торгівля – за і проти

Феномен поза часом, пережиток минулого, вигідний бізнес або спосіб наживи на людях – у каталожної торгівлі багато ярликів. Залишилося розібратися, який з них відповідає дійсності. Експерти «Призової Варти» пояснюють сенс каталожного бізнесу через його плюси і мінуси.

Плюси каталожної торгівлі

  1. Покупцям не потрібно нікуди йти – досить отримати каталог поштою. У будь-яку погоду, в будь-який населений пункт потрібний товар прибуде поштою. Поруч немає настирливих продавців, люди не поспішають із вибором. З каталогом ви залишаєтеся вдома і робите покупки в затишній обстановці.

Літні українці, інваліди та зайняті люди із задоволенням користуються каталогами і навряд чи готові відмовитися.

  1. Експерти «Призової Варти» не раз спілкувалися з представниками каталожного бізнесу. За їх словами, переважна частина клієнтів живе в маленьких населених пунктах, де немає великої кількості магазинів. Каталоги допомагають жителям регіонів купувати незвичайні й навіть модні речі та продукти.
  2. Асортимент товарів у каталозі іноді ширше, ніж у магазинах. Через каталоги прийнято продавати ексклюзивну продукцію. Складно знайти її в супермаркетах і невеликих торгових точках. Людям приємно купувати щось особливе, чого немає у більшості.
  3. Ціни на ексклюзивний товар у каталогах набагато нижчі, ніж у магазинах. Наприклад, набори доглядової косметики в супермаркетах коштують дорого – від 600 грн. і вище. У каталогах подібні набори є за 300-450 грн.
  4. Деякі представники каталожного бізнесу влаштовують для клієнтів маркетингові акції з грошовими призами. Люди виграють гроші й втілюють мрії: ремонт, подорож, лікування, авто, дорогі речі тощо.

Мінуси каталогів

  1. Доносити продукт до покупця через каталоги люблять не тільки чесні компанії, але й шахраї. Жертви цих злочинців отримують порожні посилки без товару, платять за пересилання більше, ніж потрібно, ризикують персональними даними. Ще страшніше те, що шахраї теж влаштовують маркетингові акції. Однак «переможці» ніколи нічого не отримують, але витрачають гроші на посилки заради участі.

«Призова Варта» досліджувала питання: в Україні є чесні представники каталожної торгівлі. Акції вони теж влаштовують на 100% правдиві. Серед таких компаній: «Імідж Клуб», «Прайзмі», «Пошторг», «Родинний Клуб». Розслідування про їхні акції доступні на YouTube-каналі «Призової Варти».

  1. Купувати товари через каталоги некомфортно людям, які звикли бачити продукт живцем перед покупкою. Іноді хочеться доторкнутися й оглянути річ, перш ніж за неї заплатити. Вихід: купуйте продукцію у перевірених компаній, які відправлять вподобаний товар без проблем.

Чи варто користуватися каталогами – вибір за вами. Важливо проявити уважність і не дати шахраям нажитися на собі. «Призова Варта» бажає вам купувати лише найкращі товари у надійних продавців.

Поділитись