Біля офісу Зеленського сталася бійка між шахтарями і поліцією

Бійка між шахтарями і поліцією сталася біля офісу президента України Володимира Зеленського в Києві, трансляцію вів голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець в Facebook.


Шахтарі проводили акцію протесту біля будівлі офісу президента в Києві і вимагали виплатити заборгованість із зарплати. Заступник голови офісу президента Юлія Ковалів зустрілася з гірниками і заявила, що заборгованість по заробітній платі, яка накопичилася з початку року, вже мала бути погашена. У середу гірники продовжують мітингувати біля будівлі офісу президента.

Шахтарі хотіли встановити намети біля будівлі, але поліцейські завадили їм це зробити і відібрали їх. Гірники намагалися забрати назад свої намети, через що сталася бійка.

Сам Волинець заявив, що на нього напали правоохоронці. «Напад на депутата, на шахтарів, на профспілкових працівників! Поліція заважає учасникам всеукраїнської акції протесту шахтарів встановлювати намети … Поліція викрадає майно шахтарів — намети і вивозить їх від офісу президента», — написав Волинець в Facebook.

Шахтарі не раз влаштовували мітинги в Києві і областях, вимагаючи виплати боргів по заробітній платі та протестуючи проти намірів влади закрити ряд шахт.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...