Бельгійський магазин пропонує товари безкоштовно в обмін на «дякую»

«Безкоштовний магазин» в Андерлехті не виставляє нічого на продаж, але кожен відвідувач може вийти з товаром, повідомляє видання 7sur7.

Це може бути одяг, книги, прикраси або кухонне приладдя. В сплату досить сказати «спасибі».

Всі товари, доступні в «Безкоштовному магазині», були надані донорами. «Люди, які знайшли в шафі речі, якими ніколи не користуються. Швейна машинка, соковижималка, занадто маленька майка … Так багато всього, що, можливо, зробить когось щасливим», — пояснюють ініціатори проекту, заснованого на економіці замкнутого циклу.

Як це працює на практиці? Покупець може забрати не більше одного предмета в день (щоб уникнути зловживань). Натомість він залишає лист подяки з контактною інформацією, якщо це необхідно, яке буде передано людині, який пожертвував свою річ.

Дарувальник, в свою чергу, залишає стільки речей, скільки побажає, але вони повинні бути в хорошому стані, чистими, укомплектованими, безпечними і не швидкопсувних.

«Безкоштовний магазин — це ще і спосіб познайомитися з новими людьми! Вони обмінюються короткими фразами, повними позитивних емоцій, і дають можливість налагодити дивовижні зв’язки».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...