Батьки вагітної 13-річної школярки вирішили, що вона народжуватиме дитину

У Красноярському краї завагітніла 13-річна семикласниця. За попередніми даними, батько дитини — 10-річний друг, який навчається в четвертому класі іншої школи.

Інформацію про це вже підтвердили в Міносвіти регіону. За словами заступника директора школи, де вчиться дівчинка, сім’я вирішила зберегти вагітність. Діти вчаться в різних школах одного з міст регіону. Населений пункт, а також номер школи не повідомляються для захисту особистих даних неповнолітніх.

Як розповіло джерело, термін вагітності у школярки становить близько семи тижнів. Поліція вже почала перевірку за даним фактом. Інформацію про таку незвичайну ситуацію підтвердили і в регіональному міносвіти.

Там пояснили, що ще «9 січня в відомство надійшла службова записка від директора школи з інформацією про вагітність 13-річної дівчинки». Представник також пояснив, що хоча відомство повідомили про те, що трапилося, робота з підтримки молодої мами — «за рамками повноважень Міносвіти». За даними Міносвіти, дівчинка проживає в багатодітній родині, яка перебуває на обліку та знаходиться в соціально-небезпечному становищі. Після постановки на облік дівчинці надавали допомогу соціальний педагог, психолог і класний керівник.

«Школою здійснювався патронат сім’ї, до них додому неодноразово приходили педагоги», — додали у відомстві. Заступник директора школи, в якій навчається дівчинка, також підтвердила інформацію.

«Ще в жовтні 2018 роки сім’я була поставлена ​​на облік як що знаходиться в« соціально небезпечному положенні ». Але не тому, що батькові п’ють або знущаються над дітьми (у дівчинки є два молодших брата, трьох і п’яти років). Їх мама тяжко хвора (остання стадія раку), тому не може займатися дітьми, а батько не витягує турботу про трьох », — пояснила співробітниця школи.

За її словами, працівники соцорганів приходять до сім’ї щомісяця. При цьому 13-річна школярка відрізняється «складним характером»: прогулює школу, погано вчиться і хуліганить. Заступник директора додала, що родина прийняла рішення зберегти вагітність.

2Дівчинка перебуває під наглядом лікарів, з нею і дитиною все добре. Це їхнє особисте рішення, ніхто не міг прийняти його за них. Ми підтримаємо ученицю і всю їхню родину в будь-якому випадку», — сказала вона, пообіцявши, що школа надаватиме дівчинці всю можливу допомогу.

Лікар-педіатр Микола Скоробогатов, коментуючи ситуацію, пояснив, що в теорії 13-річна дівчинка могла завагітніти від 10-річного хлопчика, оскільки в цьому віці обидві дитини могли увійти в репродуктивний вік. Він закликав перевірити репродуктивну здатність хлопчика за допомогою спеціальної експертизи, а також провести генетичний аналіз — він допоможе встановити батька.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...