Багатодітна київська блогер розлучається з чоловіком через домашнє насильство

Відома блогерша і багатодітна мама, 24-річна Софія Стужук повідомила шанувальникам про те, що розлучається зі своїм чоловіком.

Софія несподівано для шанувальників повідомила, що довгий час їх обманювала і показувала в своєму мікроблозі лише красиву картинку.

Софія намагалася зберегти сім’ю, проте її терпець увірвався, вона вирішила чесно розповісти шанувальникам про те, що відбувалося в її відносинах насправді.

«Я давала цим відносинам шанс. Зробила все, що було в моїх силах. Працювала над собою, вірила, що в мені є проблеми, що все можна виправити і що люди змінюються. Але я втомилася. Втомилася від постійних зрад, лайок, розборок і стресу. Я найменше хочу, щоб вони коли-небудь в житті стали жертвами домашнього абьюзу. У цього човна пробило дно. Ми більше не будемо разом. Зараз дуже боляче, більше не знаю, що сказати», — заявила Стужук.

Звичайно, для шанувальників блогерші така заява стала шоком, тим більше що зовсім недавно Софія знову стала мамою і зняла свої пологи на відео. Трьох дітей Стужук народила вдома, остання дитина з’явилася на світ в басейні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...