Археологи в Перу знайшли стародавній храм

Археологи в Перу, у місті Уака ель-Торо, виявили стародавній храм шанувальників воді. 

Як пише znaj.ua, археологи, які займалися розкопками, припускають, що храм побудували на місці злиття двох річок, і місцеві жителі проводили в ньому ритуали приблизно до 300 року нашої ери.

Зазначається, що х’рам складався з гігантських кам’яних блоків, на яких зображені петрогліфи. У передній частині храму археологи виявили спеціальний вівтар з ямками, в які збирали дощову воду. Такий ритуал є типовими для культу родючості.

В ширину храм дорівнює довжині 40 метрів, в довжину — 56 метрів. Периметр будівлі оточений великими каменями. Археологи повідомляють, що будували храм в три етапи. Найстарішу частину побудували примітивно, далі використовували каміння, а величезні камені з’явилися на третьому етапі будівництва. Камені для будівництва привозили здалеку.

У храмі археологи знайшли 21 поховання. Як встановили дослідники, одне з них відноситься до культури чавина, і йому понад 2000 років. Решта 20 поховань відносяться до більш пізньої культури інків чіму — в них археологи знайшли судини, куди збирали дари. Також в могилах знайшлися ножі та мідні кільця.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...