17 британців підхопили вірус SARS-CoV-2 на похоронах

Коронавірусом можна заразитися де завгодно. Це довела британська сім’я, яка підхопила вірус на похоронах родички. Вона померла від ускладнень після COVID-19.

Як написала газета Daily Mirror, 86-річна Шейла Брукс померла від пневмонії, викликаної коронавірусною інфекцією. Похорон відбувся 13 березня. На них прийшли численні родичі. Через кілька днів після траурної церемонії її 65-річна племінниця Сьюзан Нельсон опинилася в реанімації, вона заразилася коронавірусів. Пізніше Нельсон померла.

«Вона дуже багато кашляла, задихалася і виявляла все поширені симптоми коронавірусу», — розповів 42-річний син Сьюзан Карл.

Але це ще не кінець сумної історії. Симптоми вірусу з’явилися у інших членів сім’ї Брукс. Серед них опинилася і її 34-річна дочка Аманда. За її словами, симптоми інфекції виявилися у 17 членів сім’ї.

«Хвороба торкнулася як літніх, так і молодих родичів», — підкреслила Аманда.

Тепер всі родичі перебувають в будинку на самоізоляції. Аманда і її тато Роберт вже поправляються. Жінка розповіла, що кашель досі залишається, але в цілому стан поліпшується. Сім’я просить всіх людей слідувати рекомендаціям влади — дотримуватися дистанції і не проводити час в компаніях.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...