10-річний хлопчик з Австрії написав листа Путіну і попросив «не втрачати віру в Європу»

Скільки листів доводиться розбирати секретарям Володимира Путіна, ми навіть уявити не можемо — тим більше, що кореспонденція надходить не тільки від росіян, але і з-за кордону.

Ось і 10-річний школяр Маттіас Брандштеттер з Австрії вирішив написати президенту Росії. Чи то сам Маттіас хлопець не по роках кмітливий, то батьки підказали, але послання не відправили поштою «в Кремль, Путіну», а передали послу Російської Федерації в Австрії.

Хлопчик розповів, що дуже цікавиться Росією — знає, що це найбільша країна в світі і сусідка Європи. А значить, навіть десятирічному йому зрозуміло, що головне — дружба:

«Країни Європи і Росія — близькі сусіди, які економічно пов’язані один з одним. Я знаю, що в Росії є ресурси, в яких Європа потребує. А в Європі є фірми, які могли б поставляти в вашу країну товари. Думаю, що Росія і Європа повинні взаємодіяти набагато міцніше ».

Ще школяр поділився, що тривожиться через безпеку:

«По телевізору я часто бачу великі армії солдат з Америки або Китаю, які знаходяться по всьому світу. Я вважаю, що Росія і Європа повинні бути разом, ми несемо відповідальність за безпеку».

Але найголовніше — Маттіас написав, що в Європі дуже багато людей, які по-доброму налаштовані до Росії і мріють про тісну співпрацю країн.

«Будь ласка, не втрачайте віру в Європу», — попросив десятирічний австрієць.

Хлопчик мріє про подорожі по Росії і навіть вчить російську мову. Він дається йому на подив легко, може, позначається допомога мами, яка родом зі Словаччини — як-не-як одна мовна група.

На прохання хлопчика, наше посольство відправило йому книги про Росію і Москві: так Матіас зможе відразу і підтягнути мову, і вивчити історію країни. А ще школяр отримає фотографію президента з його автографом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...