У США з будинків престарілих виганяють  старих та непрацездатних мешканців

У США з будинків престарілих виганяють старих та непрацездатних мешканців

З будинків престарілих у США виганяють старих та непрацездатних мешканців та відправляють їх у притулки для бездомних.

В будинку престарілих Лос-Анджелеса лікарі виселили 88-річного чоловіка з деменцією, – передає The New York Times.

У холодний полудень у квітні поліція Лос-Анджелеса виявила старого, дезорієнтованого чоловіка, який сидів на тротуарі в Корейтауні.

Кілька днів раніше Р. Кендрік, 88-річний хворий на деменцію, жив у будинку престарілих Лейквью Террас. Його сім’я розмістила його там, щоб переконатися, що він отримує цілодобовий догляд.

Але 6 квітня будинок для престарілих помістив містера Кендріка в інший пансіонат, не сповістивши його родину. Менш ніж через 24 години містер Кендрік мандрував містом наодинці.

За словами трьох співробітників пансіонату містера Кендріка переселили, аби звільнити місце для більш заможних пацієнтів, які хворіють на коронавірус.

В Америці, в будинках престарілих люди почали масово вмирати від коронавірусу. Померло понад 51 000 жителів та службовців будинків престарілих та закладів тривалого догляду, що становить понад 40 відсотків загальної кількості загиблих у США.

Вони приймають пацієнтів, уражених коронавірусом, щоб полегшити навантаження на переповнені лікарні.

Офіційний представник Lakeview заявив, що виселення менканців є доцільним, але це не було спробою звільнити місце для пацієнтів Covid-19. Подібні сцени відбуваються в будинках престарілих по всій країні. Вони виганяють старих та непрацездатних мешканців – найбільш схильних до коронавірусу, – і передають їх до притулків для бездомних, занедбаних мотелів та інших небезпечних споруд.

Багато виселень порушують федеральні правила, які вимагають, щоб будинки престарілих розміщували мешканців у безпечних місцях та попереджали їх за 30 днів, перш ніж змусити виїхати.

Хоча будинки престарілих є місцями, де живуть люди похилого віку, які одужують від операції або гострих захворювань, таких як інсульти. Medicare часто платить за короткочасну реабілітацію; та покриває тривалий термін перебування для бідних людей.

Будинки престарілих давно мали фінансовий стимул для виселення пацієнтів Medicaid на користь тих, хто платить більше.

Оскільки будинки престарілих не дозволяють заходити стороннім відвідувачам, їх діяльність важко контролювати. П’ятнадцять омбудсменів, що фінансуються державою, в інтерв’ю заявили, що деякі будинки, як видається, зловживають практикою виселення вразливих мешканців.

Багато будинків престарілих борються частково, тому що одна із статей прибутковості – реабілітація після хірургічного втручання.

Поділитись