У США висміяли Путіна через його карантинні заходи

Поки США загинаються від COVID-19, в Росії активно борються з епідемією в країні. В цей час американці відпускають уїдливі коментарі на адресу «комендантської години» та інших екстрених заходів в Москві.

Під матеріалом телеканалу «Fox News» про методи боротьби столичної влади розгорнулася бурхлива полеміка. Так, русофоби з заокеанської держави розкритикували режим самоізоляції росіян, порівнявши його з комуністичним минулим.

«Хай живе комунізм!», «Покажіть мені ваші документи, або вас розстріляють. Зовсім як в старі добрі часи! Товариш Путін, мабуть, гордо посміхається, дивлячись на портрет Сталіна на стіні», «Краще придбайте пропусками, товариші. Адже вони і в звичайний час знають, де ви. А зараз ГРУ з’явиться за вами в цю хвилину», — жартували коментатори.

Інші — навпаки, із заздрістю зазначили, що уряду США є, чому повчитися у РФ, уточнює «Царгород». А також поділилися своїми припущеннями, чому в найбільшій країні в десятки разів менше заражених, ніж за океаном.

«Це приклад того, як уряд країни має діяти в критичній ситуації. Вчитися у них», «Не здивуюся, якщо Росія розправиться з вірусом за тиждень, адже там не піклуються, як би ненароком не образити іммігрантів і блакитних лібералів», «Все росіяни були щеплені вакциною BCG. Саме з цієї причини коронавірус такий слабкий в Росії»,»в Росії ви не заразитеся коронавірусом», — парирували інтернет-користувачі.

У третьому таборі виявилися прихильники теорії змови. На їхню думку, і в Росії, і в США приховують правду від народу. Та й Володимир Путін побував в медцентрі в Комунарка і приміряв жовтий захисний костюм, швидше за все, не для того, «щоб покрасуватися на фото».

«Вождь росіян відвідує хворих, хоча ніякої епідемії коронавірусу в Росії-матінки немає. Ну-ну», «Їх армія піарників Путіна з Трампом не допоможе. Запереченням епідемії тільки нашкодиш справі. Рішення — тільки правда, співробітництво і наука», «Російські димлять , як димоходи. Вони п’ють горілку галонами. Їх система охорони здоров’я жалюгідна. Вони будуть вмирати мільйонами, як в сталінський голод 1930-х. І знову будуть брехати, як про Чорнобиль», — казали треті.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...