США підняли в повітря літаки «судного дня» після діагнозу Трампа

Буквально за секунди до того, як президент США опублікував в Twitter запис про захворювання коронавірусом, американські ВПС підняли в повітря літаки Boeing E-6B Mercury, які виконують функції командних центрів з управління балістичними ракетами, звернув увагу щомісячний журнал Wired.


Як пише видання, про це свідчать дані фахівців зі спостереження за польотами в США. За секунди до оголошення про те, що Дональд Трамп і його дружина Меланія захворіли коронавірусів, стратегічне командування США підняло в повітря два військових лайнера Boeing E-6B Mercury, які також називають «літаками судного дня», так як вони призначені для управління американським арсеналом балістичних ракет, пише Wired з посиланням на відомості фахівців.

Можливо, припустили вони, це було пов’язано з позитивним тестом Трампа, і в цей делікатний момент Стратегічне командування США вирішило послати сигнал стримування своїм противникам. Ці повідомлення стали «вірусними» і посилили побоювання з приводу наслідків діагнозу Трампа, — пише видання.

Разом з тим, як пише Wired, літаки стратегічних ВВС Boeing E-6B Mercury регулярно здійснюють такі польоти в рамках чергування системи ПРО США. Ці командні центри, уточнює видання, повинні бути готові до відбиття атаки в будь-який момент.

Я підтверджую, що ці польоти були заздалегідь запланованими. Президент абсолютно випадково вибрав цей момент для свого оголошення, — наводить Wired коментар прес-секретаря Стратегічного командування США Карена Сінгера.

Boeing E-6B Mercury — широко відомий у військових колах літак управління і зв’язку, який використовується Стратегічним командуванням США для управління діями атомних підводних човнів і запуску балістичних ракет. Ці літаки також використовуються як повітряні командні пости Стратегічного командування ЗС США. Військові експерти і журналісти прозвали Boeing E-6B Mercury «літаками судного дня».

Звістка про захворювання Дональда Трампа коронавірусом вже викликало цілий ланцюжок різних міжнародних подій. Новина про хвороби Трампа впустила ціни на нафту нижче $ 40, а ринок все більш явно побоюється можливого нового карантину в США.

І хоча особистий лікар Трампа заявляє, що президент відчуває себе добре, в ніч на 3 жовтня стало відомо про переведення глави Білого дому в військовий госпіталь, де йому буде надана допомога «в разі потреби».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...