СБУ звинувачує бізнесмена Тимофія Нагорного у державній зраді

У Києві СБУ чотири дні тому затримала відомого бізнесмена Тимофія Нагорного. Втім, інформація набула розголосу лише сьогодні. З’явилася реакція його друзів у соцмережах, зокрема і керівника проектів Громадського руху Пліч-о-Пліч Сергія Раманова.

Благодійний Фонд волонтерів України та громадський рух Пліч-о-Пліч, якими керує Тимофій Нагорний та представником яких є і я звертаємось до всіх волонтерів які співпрацювали з Тимофієм, до тих людей кого Тимофій всі 30 років підтримував, допомагав та допомагає в різний спосіб, до його друзів та всіх не байдужих прийдіть та підтримайте завтра 09 жовтня о 9.30 в Апеляційний Суд за адресою вул. Солом’янська 2-а. 
Так само ми звертаємось про допомогу по збору коштів на заставу у сумі 528 600 грн. частина з яких вже є але дуже мало та дуже важливо швидко зібрати необхідну суму та звільнити людину Честі на волю.
По суті справи інформації обмаль, але 111 стаття Кримінального Кодексу України «Державна зрада» яка застосовується до людини що жодного разу не була державним службовцем, не складала присягу в тому числі військову, та не мала доступ до державної таємниці, а все життя займалась благодійністю, вражає та викликає багато запитань на які з часом сам Тимофій дасть коментарі. До речі, ця стаття не передбачає будь якої застави, тобто тільки тримання під вартою, і саме це питання і викладена мною ухвала про запобіжний захід в 528 000 грн. буде оскаржуватись стороною обвинувачення завтра в апеляційному суді. Вони не бажають Тимофія випускати на волю.
Єдине що зрозуміло що Тимофія заарештували після того як він заявив в деяких політичних колах що вже зібрав команду фахівців та має політичні плани, проекти та амбіції в тому числі в перспективі і президентські. І взагалі не зрозуміле як СБУ за заявою шахрая Алексея Душутина що сам перебуває в міжнародному розшуку, та брехня, наклепи та маніпуляції це його професійні шахрайські риси і якого потрібно було би самого брати під варту по вже скоєним злочинам, заарештовують людину що за запрошенням покійного Бориса Нємцова у 2014 році з Прапором України приймав участь у марші Миру в Москві та стільки зробив та продовжує робити як для громадян України так і для об’єднання сходу та заходу України.
Тому друзі! Підтримка один одного в важкі часи це те що свідчить про те що ми Пліч-о-Пліч!
Приват Банк.
5168 7554 1987 0965
Жук Екатерина.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...