Сало відомо, хто став новим главою Хабаровського краю Росії

Затриманого за підозрою в скоєнні особливо тяжкого злочину Сергія Фургала відлучили від посади губернатора. Керувати Хабаровским краєм, де пройшли масові протести, буде депутат Держдуми, уродженець Самарської області — 39-річний Михайло Дегтярьов.

Після арешту губернатор Сергій Фургала був відсторонений від посади «у зв’язку з втратою довіри президента РФ». У той же день 20 липня 2020 року, очолити проблемний регіон Володимир Путін запропонував Михайлу Дегтярьову. В рамках відеоконференції президент вказав на те, що в регіоні «проблем багато». Дегтярьов висловив готовність негайно вилітати на Далекий Схід, відразу ж попросив про допомогу і пообіцяв через місяць доповісти про стан справ в Хабаровському краї.

Що ж відомо про одного з наймолодших глав регіонів Росії? Він народився в Самарській області в родині заслуженого лікаря РФ. Закінчив Самарський державний аерокосмічний університет імені академіка С. П. Корольова за спеціальностями «інженер» і «менеджер», а також навчався за програмою кадрового резерву Вищої школи державного управління РАНХиГС. Перебував у кадровому резерві президента з 2009 року. За ці роки встиг побувати депутатом міської Самарської і губернської дум. З грудня 2011 Дегтярьов є депутатом Держдуми. З 2015 року він у ЛДПР, до цього був членом «Єдиної Росії». Фігурує в списку санкцій Євросоюзу.

Крім цього, влітку 2013 року його висували кандидатом для участі у виборах мера Москви. Лідер ЛДПР Володимир Жириновський тоді заявив, що Дегтярьов — наймолодший кандидат в мери за всю історію міста. Йому тоді було 31 рік. За підсумками виборів кандидат набрав всього 2,68%.

У Держдумі т.в.о. губернатора Хабаровського краю очолював комітет з фізичної культури, спорту, туризму і справах молоді, а до нього був заступником голови комітету з питань науки і наукомістких технологій. Також з 2018 року він очолює робочу групу ради при президенті РФ з розвитку фізкультури і спорту.

Одним з критеріїв оцінки роботи депутата можна назвати висунуті ним законодавчі ініціативи. Наприклад, в 2014 році він в листі міністру промисловості Росії запропонував ввести ГОСТ на Дід Мороза і Снігуроньку, щоб казкові персонажі відповідали єдиним стандартам. Далі пропозиції справа не пішла.

У тому ж році Дегтярьов виступив з ініціативою про відмову від обороту долара США в російському спорті. Він заявив, що спортсменів «потрібно захистити від іноземних загроз». Пропозиція щодо відмови від долара було відхилено.

За рік до цього, виступаючи перед колегами в Держдумі, Михайло Дегтярьов запропонував створити спецпідрозділ Федеральної міграційної служби, яке при перевірці овочебаз і ринків могло б дати відсіч мігрантам в разі їх агресивної поведінки. Також в 2013 році він вніс законопроект про обов’язкове підтвердження особи користувачів соцмереж, фактично пропонуючи ввести обов’язкову верифікацію для отримання спеціального знака «Особистість підтверджена».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...