Росія звинуватила Європу в розв’язуванні «гібридної війни»

Недоброзичливці Росії в ЄС діють за принципом «вірус вірусом, а інформаційна війна за розкладом».

Вони продовжують «гібридну війну», незважаючи на пандемію. Особливо відзначилися структури, що відповідають за боротьбу з дезінформацією. Саме вони поширюють фейки про Росію. Так вважає сенатор Костянтин Косачев.

Раніше офіційний речник Єврокомісії з закордонних справ Петер Стано в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що російські ЗМІ поширюють теорії змови і дезінформацію в ЄС, що може негативно відбитися на системі європейського охорони здоров’я.

Косачев зазначив, що Петро Стано не тільки виступає від імені Брюсселя із зовнішньополітичних тем, а й представляє EastStratcom Task Forse — службу, створену ЄС для боротьби з дезінформацією. Тому він вкрай зацікавлений в тому, щоб на тлі боротьби з вірусом не забували про «гібридну війну» з Росією, і фінансуванні його структури.

При цьому ніяких конкретних прикладів «російської дезінформації» Стано не приводить. Мабуть його турбує те, що в таких країнах, як Італія та Іспанія, де епідеміологічна ситуація особливо важка, RT входить в десятку головних джерел про коронавіруси.

«Тобто люди починають шукати ЗМІ, альтернативні перевіреним мейнстрімним. А з точки зору Брюсселя, думки, альтернативні «єдино правильним» (тобто брюссельським), і є «дезінформація», — сказав Косачев.

Експерт зазначив, що ЄС дозволяє західним ЗМІ висувати теорії змови щодо Китаю і Росії і не бачить в цьому нічого поганого. Але варто комусь згадати інші теорії змови, які малюють в чорному світлі сам Захід, вони негайно оголошуються поза законом і визнаються дезінформацією.

«У нашому перевернутому світі вже не повинно дивувати, що в ролі головного дезінформатора виступають структури і політики, що оголошують себе борцями з дезінформацією. А по суті, з інакомисленням. «Радянізація» Євросоюзу триває, незважаючи ні на які пандемії. «Вірною дорогою йдете, товариші!», — додав Косачев.

Відреагували на провокаційний виступ Петера Стано і в Держдумі. Член комітету з інформаційної політики Євген Ревенко заявив, що Єврокомісії треба спочатку розібратися з потоком брехні і дезінформації, яка публікується в західних ЗМІ про ситуацію з коронавірусом в Росії.

«Я б порадив Пітеру Стано звернути увагу на публікації в Financial Times і New York Times, які безпідставно стверджували, що статистика смертності в Росії сильно занижена», — сказав Ревенко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...