Радники Трампа вказали, що саме він «досі стоїть на чолі» Республіканської партії

Виступ колишнього президента США Дональда Трампа на конференції консервативних кіл США в Орландо (штат Флорида) стане демонстрацією його центральної ролі в Республіканській партії і того, що саме він фактично є «найбільш імовірним кандидатом» від республіканців на президентських виборах 2024 року.

Про це повідомляє портал Axios з посиланням на представників політичного оточення екс-лідера країни.

Так, один з радників республіканця назвав майбутню промову, яка стане першим публічним виступом Трампа з моменту завершення його повноважень на посаді президента США, «демонстрацією сили». За його словами, основний посил виступу колишнього президента буде зводитися до того, що він «досі стоїть на чолі» партії, незважаючи на те, що йому довелося покинути Білий дім після поразки на виборах.

Крім того, Трамп, за відомостями порталу, планує почати «зведення рахунків» з тими республіканцями, які відвернулися від нього в розпал імпічменту або ж відкрито виступили проти нього. На думку його радників, рядові члени партії та виборці залишаються як ніколи вірні екс-главі Білого дому і готові зайняти його сторону в протистоянні з тими політиками-республіканцями, які спробували відхилитися від лінії, проведеної Трампом. У зв’язку з цим колишній президент зможе використовувати свій вплив для того, щоб підтримати лояльних йому кандидатів на майбутніх проміжних виборах 2022 року і позбавити підтримки неугодних республіканців.

«Трамп, по суті, і є Республіканською партією», — заявив порталу його радник Джейсон Міллер. «Єдиний існуючий розкол — це розкол між сидячими в Вашингтоні політиками і пересічними республіканцями по всій країні. Якщо ви здійснюєте нападки на президента Трампа, то ви тим самим нападаєте на рядових республіканців», — переконаний він.

«Багато в чому, як і в 2016 році, ми знову кидаємо виклик Вашингтону «, — пояснив сенс передбачуваної політичної тактики Трампа інший представник його оточення.

Трамп на конференції

Як повідомив телеканал CNN з посиланням на джерело, Трамп виступить 28 лютого на конференції CPAC в Орландо. За даними телеканалу, він буде говорити про майбутнє Республіканської партії і консервативного руху. Крім цього, очікується, що колишній глава Білого дому обрушиться з різкою критикою на міграційну політику чинного президента США демократа Джо Байдена.

Раніше Трамп в письмовій заяві також піддав різкій критиці лідера республіканської меншості в Сенаті Конгресу США Мітча Макконнелла (від штату Кентуккі), звинувативши того в невмінні проявляти волю, а також вказавши на відсутність у нього «політичною інтуїції, мудрості та вміння». На думку колишнього президента США, це призвело до того, що республіканці втратили більшість у верхній палаті Конгресу США.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...