Під покровом ночі зрадники народу продали українську землю, — Михайло Головко

Попри загальнонаціональний карантин, у ніч з 30 на 31 березня депутати Верховної Ради України у другому читанні підтримали законопроєкт про відкриття ринку землі.

За відповідне рішення проголосували 259 народних обранців.

На думку народного депутата України VII та VIII скликань Михайла Головка, таке нічне голосування у час, коли країна практично заблокована, є яскравим прикладом мародерства з боку нардепів.

«Голосування, яке організували під покровом ночі та ще й в час епідемії, свідчить про мародерство  народними депутатами та політичною елітою нашої країни. «Слуги народу» разом з «Європейською солідарністю» Петра Порошенка та «Голосом» Святослава Вакарчука зрадили Україну і свій народ. Вони проголосували за нікчемний закон про продаж української землі, позбавивши наших нащадків майбутнього й можливості бути господарями на своїй землі. Вони дали право іноземному капіталу скупити наші землі. За це їм пробачення не буде. Ці люди – зрадники та відступники українського народу», – пояснив Михайло Головко.

Свободівець наголосив на тому, що експрезидент Порошенко та чинний глава держави Зеленський, попри відкриту неприязнь один до одного, об’єдналися за спільним рішенням – продати українську землю.

«Минає річниця з першого туру президентських виборів і ми бачимо своєрідний симбіоз – об’єднання Петра Порошенка з Володимиром Зеленським. Не так давно вони затято критикували один одного, а в кінцевому результаті українці побачили, що це – одне і те ж. Де-факто відмінностей між Зеленським та Порошенком немає. Посеред ночі, коли країна заблокована, а людям заборонено виходити на акції протесту, влада тишком-нишком продала Україну. Нардепи збиралися, прикриваючись тим, що внесуть зміни до бюджету, але не внесли, бо голосів не вистачило. Звісно, це їм не вигідно. Зміни до бюджету могли позбавити чиновників космічних премій та зарплат й спрямувати їх на боротьбу з коронавірусом – закупівлю обладнання, збільшення заробітної плати медиків. На це й розраховував народ України. Однак депутати знову залишили українців сам на сам з проблемою, бо їх цікавило лише одне – підло, цинічно та зухвало вкрасти в народу землю. ВО «Свобода» засуджує такий вчинок влади. Наша колега Оксана Савчук, яка голосувала проти запровадження ринку землі, вже зареєструвала блокуючу постанову щодо цього закону. Ми готуємо звернення до Конституційного Суду України з приводу роз’яснення того, що законопроєкт про ринок землі є незаконним і не має права на існування», – додав Михайло Головко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...