Офіційний представник Китаю заявив, що вірус nCoV створили американці ще у 2015 році

Офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь заявив, що вірус COVID-19 в Ухань завезло ЦРУ.

До такого висновку дипломат прийшов, проаналізувавши дані зі США. Він зажадав від Вашингтона негайно надати Пекіну всю інформацію по коронавірус. На доказ цього в архіві американського наукового журналу Nature Medicine за 2015 рік виявили статтю, в якій вчені обговорювали, як створювали цей вірус і як він діє на людину.

У статті йдеться про те, що штатівські вчені штучно створили гібридну версію коронавірусу у різних тварин. Дослідники звернули особливу увагу на вірус під назвою SHC014, виявлений у кажанів в Китаї. Після чого створили химерний вірус, який був адаптований для мишей і імітації людського захворювання. «Химера викликала хворобу у мишей, але не вбила їх».
Далі розповідається, що ще в 2013 році американці вивчали можливість передачі цього вірусу людині. Отримані дані підтверджують підозри, що коронавіруси кажанів, здатні заражати людей, можуть зустрічатися частіше, ніж вважалося раніше.

Вірусологи задаються питанням, чи виправдовує інформація, отримана в результаті експерименту, потенційний ризик? Саймон Уейн-Хобсон з Інституту Пастера в Парижі відзначає, що дослідники створили новий вірус, який «чудово добре росте» в клітинах людини.

«Якщо вірус вирветься, ніхто не зможе передбачити траєкторію, — вважає він. — Єдине вплив цієї роботи — створення в лабораторії нового неприродного ризику, — пише Річард Ебрайт, фахівець з молекулярної біології та біозахисту в Університеті Нью-Джерсі».

«Результати дослідження перетворюють цей вірус з потенційного збудника в явну небезпеку», — стверджує Пітер Дашак, співавтор статті 2013 року, на яку посилається журнал.

На закінчення автори журналу пишуть: остання робота показує, що вірус уже подолав критичні бар’єри, такі як здатність захоплювати людські рецептори і ефективно інфікувати клітини дихальних шляхів людини.

Таким чином, в статті п’ятирічної давності прямо говориться, що в США проводилися дослідження по модифікації коронавірусу кажана, який може передаватися людині і викликати гострий респіраторний синдром. Це один з доказів того, що епідемію світового масштабу почали саме американці. Китай мав рацію: вірус COVID-19 в Ухань могло завезло ЦРУ. Вони випустили цього джина з пляшки, щоб перемогти Піднебесну в торговельній війні, а тепер не знають, як його загнати назад. Масштаби проблеми катастрофічно перевищили розрахунки — США теж накрила епідемія. Історія знає багато прикладів, коли ворог був переможений його ж зброєю.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,

Загрузка...
Load...