Міноборони Азербайджану: армія Вірменії відчуває серйозні проблеми в забезпеченні

Вірменські військові підрозділи, що знаходяться на окупованих територіях Азербайджану, зазнають серйозних труднощів в матеріально-технічному забезпеченні своїх частин.

Про це йдеться в заяві міністерства оборони Азербайджану в четвер.

«Під натиском атак підрозділів Азербайджанської армії вірменські військові формування несуть великі втрати по всьому фронту», — повідомляє оборонне відомство Азербайджану.

Міноборони зазначає, що занепокоєння вірменського військового командування викликає те, що тиловики, побоюючись потрапити під удари азербайджанських підрозділів, відмовляються доставляти боєприпаси і паливно-мастильні матеріали передовим частинам.

Збройні сили Вірменії, здійснивши масштабні провокації близько 06:00 27 вересня, піддали інтенсивному обстрілу позиції азербайджанської армії уздовж всієї лінії фронту і населені пункти, розташовані в прифронтовій зоні, з великокаліберної зброї, мінометів і артилерійських установок різного калібру.

В результаті інтенсивного обстрілу противником села Гапанли Тертерського району, сіл Чирагли і Орта Гервенд Агдамського району, сіл Алханли і Шукюрбейлі Фізулінського району та села Джоджуг Марджанли Джабраільского району серед мирного населення є убиті і поранені. Об’єктам цивільної інфраструктури було завдано серйозної шкоди.

При обстрілі поранені цивільні особи.

З метою припинення бойової активності збройних сил Вірменії та забезпечення безпеки мирного населення командування азербайджанської армії прийняло рішення почати контрнаступальну операцію військ по всьому фронту.

В ході контрнаступу Азербайджанська армія звільнила в напрямку Фізулі-Джабраіла села Гараханбейлі, Гервенд, селище Горадіз, Йухари Абдуррахманли, Ашаги Абдуррахманли, Бойук Марджанли і Нюзгар. Крім того, в напрямку Агдере і Муровдага знищено кілька постів противника, ці висоти взяті під контроль азербайджанської армії.

Підрозділи Збройних сил Азербайджану в ході контрнаступу звільнили одну з стратегічних висот на Гьоранбойському напрямку фронту — висоту Муров гірського хребта Муровдаг. Азербайджанська армія очистила від окупаційних сил Вірменії також кілька вигідних висот навколо села Талиш.

Президент Азербайджану, Верховний головнокомандувач Збройними силами Ільхам Алієв підписав указ про оголошення воєнного стану з 00:00 28 вересня.

У Баку, Сумгайите, Гянджі, Євлах, Мінгячевірі, Нафталані, а також в Абшеронському, Джабраільскому, Фізулінському, Бейлаганському, Агдамському, Тертерському, Гьойгьольскому, Дашкесанському, Гедабейському, Товузському, Шамкірському, Газахському і Агстафінському районах з 21:00 до 06:00 буде діяти комендантська година. Виходити з дому без спецдозволу і документів, що засвідчують особу, заборонено.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...