Лукашенко погрожує білорусам наслідками перевороту

Відмова від нинішнього шляху Білорусії буде дорого коштувати її жителям. Про це заявив лідер Республіки Олександр Лукашенко.

Він нагадав громадянам, що на початку 1990-х вони самі зробили вибір на користь сильної влади, яка здатна забезпечити стабільність і безпеку, зберегти незалежність країни, не вступаючи в конфлікти з сусідами. «Дивно, але я останнім часом все частіше чую критику цієї форми державного устрою нашої країни», — здивувався Батька.

Прихильникам реформ він рекомендував подивитися на США і країни Західної Європи: там пандемія коронавірусу спровокувала голодні бунти і акції багатомільйонної армії безробітних, тоді як Білорусія спокійно пройшла ця криза.

«Я це говорю, тому що сьогодні окремим дуже кортить, хочеться перевернути, реформувати. Хочу вас попередити, що в результаті цих реформ хтось наб’є кишені, а ви знову з каструлями будете ходити», — пригрозив Лукашенко.

Виступаючи напередодні на зборах, присвячених Дню незалежності Білорусі, глава держави зазначив, що його співгромадянам зараз заздрять все, а «брати-росіяни» так і зовсім бояться втратити такого союзника як Мінськ. Щоб цього не сталося, у Білорусії є одна вимога — «людське ставлення». Тоді дві країни і далі будуть йти рука об руку.

Колишній глава Верховної ради Білорусі Станіслав Шушкевич раніше заявив, що Лукашенко зберігає видимість хороших відносин з Росією тільки заради підтримки власного рейтингу, який значно похитнувся останнім часом. За неофіційними даними, рівень його популярності серед населення знизився практично до нуля перед виборами, які повинні відбутися 9 серпня 2020 року. При цьому, за даними ЦВК, саме Лукашенко набрав найбільше підписів виборців перед стартом президентської кампанії.

Раніше в Мережі з’явилося відео, на якому Лукашенко буквально кинувся обіймати російського колегу Володимира Путіна під час зустрічі. А в західних ЗМІ почали публікувати статті про те, що президент Білорусі готовий на все, лише б утриматися при владі, в тому числі пожертвувати суверенітетом ввіреної йому Республіки.

Раніше Лукашенко заявив про перемогу над коронавірусом в країні.

Пік захворюваності пройдений, добовий приріст заражених знижується, але поки, на його думку, рано заспокоюватися:

«Наша система охорони здоров’я вистояла. Але ми не знижуємо градус боротьби, хоча вже сьогодні можна сказати — ми перемогли», — наводить слова Лукашенка БелТА.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...