Конфлікт між Президентом та Головою Верховної Ради призведе до відставки останнього

Конфлікт між Володимиром Зеленським та Дмитром Разумковим набирає обертів. Президент шукає причини для заміни Голови Верховної Ради України.

Подейкують, Володимира Олександровича не влаштовує самостійна позиція Дмитра Олександровича, який вийшов з-під контролю. Така поведінка спікера загрожує рейтингу Зеленського, який демонструє останнім часом динаміку до падіння. Тому завдання, яке поставив Президент перед монобільшістю, замінити Голову Верховної Ради України на менш харизматичну фігуру. Особливо, Президента обурило голосування Разумкова на засіданні РНБО, яке стосувалося санкцій стосовно телеканалів. Тоді керівник парламенту проявив самостійну позицію, ще й поставивши під сумнів законність самого рішення. У Президента взагалі не сприймають критику на власну адресу.

Крім того, Дмитро Разумков зараз, як ми повідомляли раніше, працює над новим партійним проектом «Разом». Не виключено, що найближчим часом з депутатів монобільшості з’явиться нова депутатська група «Разом», що означатиме початок розколу монобільшості «Слуг народу». Це чудово розуміють і в Офісі Президента, тому шукають варіанти, як вивести незручного для них Разумкова з великої політичної гри. На сьогоднійшній день, політична вага спікера парламенту поступово зростає. За останніми соціологічними даними, йому навіть довіряють більше, ніж Зеленському. І вся справа не в Разумкові. А в тому, що команда Зе не виконує передвиборчі обіцянки, в цій команді є чимало випадкових та непорядних людей, яких в народі охрестили шулерами. У період локдауну замість того, аби допомогти людям, а така можливість була, вони намагалися їх надурити та годували міфічними обіцянками у «відосиках» про неіснуючу допомогу. Звичайно, що створення нової депутатської групи у Верховній Раді запустить маховик розпуску нинішнього скликання вищого законодавчого органу. Абсолютно не виключено, що у Верховній Раді X скликання може бути окрема депутатська фракція «Разом», ресурс для обрання та існування якої явно знайдеться. 

В інтернет-виданнях називають дві кандидатури на посаду голови Верховної Ради, навколо яких точиться дискусія. Це лідер депутатської фракції «Слуга народу» Давід Арахамія, а також нинішній перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук. Стосовно останнього, ми пам’ятаємо конфлікт навколо оренди квартири у Києві, коли пан Стефанчук подав документи на компенсацію коштів від оренди квартири у тещі, а потім гроші довелося повертати. Це моральний аспект. Однак, шансів у Руслана Стефанчука замінити Дмитра Разумкова на посаді є значно вищими, ніж у Давида Арахамії. 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...