Команда колишнього президента Порошенка продовжує підкидати неприємні сюрпризи Зеленському

Команда колишнього президента Петра Порошенка продовжує підкидати неприємні сюрпризи. У президента Зеленського дуже непростий графік цього літа. Він не тільки входить в курс справ, а й веде передвиборчу кампанію в Раду, долаючи опір команди колишнього президента Петра Порошенка. Той, до речі, теж відзначився оригінальним поведінкою на передвиборних мітингах.

У Хмельницькому натовп зустрів його вигуками: «Ганьба!» І Порошенко вирішив не церемонитися з електоратом. «Ганьба, говорите? Наступного разу по пиці отримаєте! Добро має бути з кулаками», — виступив він перед виборцями.

Втративши президентське крісло, Порошенко став помітно розв’язніше. На мітингу в Кам’янець-Подільському він обрушився з нецензурною лайкою на прихильників блогера Анатолія Шарія. «Це за кремлівські гроші вони нам наймають таких мерзотників. Вибачте, будь ласка, ганьба вам! Шарію — ганьба!» — закричав зі сцени Порошенко.

Український телеканал NewsOne оголосив, що 12 липня вперше за багато років відбудеться прямий телеміст між Росією і Україною. Цю ідею взяли в багнети. Патріоти пригрозили журналістам NewsOne фізичною розправою. Активісти партій Вакарчука і Порошенко пообіцяли акції протесту біля будівлі телеканалу.

Негайно відреагував генеральний прокурор Юрій Луценко, один з найбільш вірних прихильників колишнього президента. Зеленський намагався його звільнити, але не зміг. «Генеральна прокуратура України зареєструвала сьогодні провадження про замах на вчинення державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривної діяльності проти України», — інформував Луценко. І додав: «Готується подання до суду про арешт активів каналу.

«Стара команда» всіляко звужує Зеленському простір маневру, використовуючи патріотичну риторику. Так, після повернення російської делегації в ПАРЄ спікер Верховної ради Андрій Парубій звернувся до президента Парламентської асамблеї Ліліан Морі Паска з вимогою відкликати запрошення для спостерігачів на виборах. «Серед міжнародних спостерігачів не можуть бути представники країни-агресора — Росії, які будуть не спостерігачами, а агентами гібридної війни», — казав Парубій.

Український політтехнолог Андрій Золотарьов також вважає, що ситуація з ПАРЄ — спадок команди колишнього президента. «Це закономірний результат україноцентричної політики Порошенко:» Весь всесвіт обертається навколо України, весь світ дивиться на нас! «В результаті українська делегація виглядала як збіговисько фріків, підсумок такий дипломатії був очікуваним. Але Порошенко, як досвідчений політик, поспішив повісити цю поразку на Зеленського «, — додав він.

Фото Reuters.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...