Коломойський прогнозує перевибори парламенту восени цього року

Ігор Коломойський почав мстити за прийняття антибанківського закону, який забрав у нього два мільярди доларів і звання «великого і жахливого».

Зараз олігарх реалізує стратегію по глобальному внутрішньопартійного розколу і дострокового розпуску Верховної ради восени 2020 року, пише antifashist.online.

Перші кроки розколу спостерігалися вчора, коли «зелений моноліт» розсипався в зв’язку голосуванням за звернення до парламентів інших країн, міжнародних організацій і їх парламентських асамблей з нагоди 75-ї річниці завершення Другої світової війни в Європі. Визначив провал відмову голосувати «за змову Гітлера і Сталіна» майже половини фракції «Слуги народу»: всього 128 голосів з 248. Нагадаємо, що під час голосування за так званий «антиколомойський закон» 13 травня «Слугам народу» також не вистачило голосів.

Наступний крок — висування в мери Києва колишнього журналіста «1 + 1», а нині — депутата «Слуги народу» Олександра Дубинського. Фракція Зеленського повинна прийняти рішення про висунення одного кандидата — кума нинішнього глави Офісу президента Миколи Тищенка. Той уже відкрито називає себе смотрящим за Києвом і шукає піарників для своєї мерської кампанії.

З іншого боку, «Джокер» і ряд Телеграм-каналів, пов’язаних з Коломойським, регулярно викидають тонни компромату на «Колю Велюрового» — так називають нардепа за те, що влаштував виборчий штаб в ресторані «Велюр» в період карантину. Одночасно дніпровський олігарх і колишній власник «Привату» вже схвалив і благословив похід Дубинського, так що хитання в рядах «Слуги народу» не уникнути.

Як натякає ТГ-канал «Тінь на тин», монобільшість «Слуги народу» у Верховній Раді може розвалитися або фрагментуватися якщо з’являться інші центри впливу. А там рукою подати не тільки до переформатування Ради, а й до перезавантаження уряду.

«Змінюється конфігурація в парламенті, не виключено, що вже восени в раді буде інша більшість. А інша більшість — інший уряд. Можливо, дуже швидко зміниться і президент», — відзначають інсайдери.

Таким чином, Ігор Коломойський запускає кампанію по перезавантаженню української влади. «Коломойський діє за принципом я тебе породив — я тебе і вб’ю. Він буде робити все для ослаблення і падіння зе-команди, тим більше, що у нього в руках є серйозні медіа-інструменти і своя група в Раді. Де-факто, монокоаліції вже не існує … А Ігор Валерійович налагодив відносини з ОПЗЖ і, за чутками, перекупив партію Шарія. Подейкують, що ряд мажоритарників зі «СН» вже ведуть переговори про співпрацю з політсилою Медведчука. З такими козирями можна грати, особливо, якщо врахувати, що «зелені» самі обвалюють свої рейтинги.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...