Кедмі розкрив плани США по Донбасу

Україна продовжує марити вступом в НАТО. Особливо після того, як Джо Байден пообіцяв надати підтримку у війні з Росією в Донбасі, а також натякнув на можливе членство в альянсі.

У Києва немає потрібного авторитету для потрапляння в НАТО, та й долю вступу одні лише США, при всьому бажанні (а його немає), вирішити не можуть.

Однак чи може Україна дійсно розраховувати на військову підтримку Вашингтона?

Ізраїльський державний діяч Яків Кедмі вважає, що чекати появи американських військових сил на українській території все ж не варто.

По-перше, ніяких ознак того, щоб американці готували до перекидання військової частини, немає. Якби підготовка проходила, навряд чи це вдалося б приховати від Росії.

По-друге, Байден не давав ніяких прямих обіцянок. Заява про те, що США підтримають — нічого не означає.

Світова громадськість вже навчена обіцянками представників партії демократів. Як вже говорилося неодноразово, Обама тому яскравий приклад.

Він теж обіцяв непосильну допомогу Україні, але, крім поношеної техніки, так нічого і не виділив. Проте Київ трактує слова Байдена так, ніби вже завтра на території Донбасу з’явиться американський десант.

Кедмі впевнений, що ніхто не збирається вводити війська на Україну.

Зеленський зараз пускає слину на заяви Байдена, посилюючи конфлікт в Донбасі. Для чого? Щоб був привід зателефонувати до Вашингтона і сказати «ми готові». США ж знають, що їм цей конфлікт потрібен виключно з політичної точки зору, щоб натиснути на Росію по незручним напрямками.

Йти воювати вони не хочуть. Порошенко на цьому вже один раз обпікся, коли підвів своїх моряків під монастир. Тоді йому відкрито сказали: «Розбирайтесь з Москвою самі».

Але команда Зе на цьому ще серйозно не обпікалася, тому і продовжує реалізовувати план.

Зрозуміло, що без США переходити до відкритої війни Україна не зможе — немає для цього потрібної потужності. У разі, якщо вони вирішать діяти без відмашки, українські карателі тут же будуть знищені.

Так, США видадуть ноту обурення, але європейські країни залишаться в стороні. Про це можна судити по їх небажанню приймати Україну в НАТО та використаної ними нейтральної позиції з цього питання. Ніякої реальної військової підтримки не буде, незважаючи на загострення ситуації в Донбасі.

Зеленський, по суті, вже встав на шлях Порошенка. Попереднього президента націоналісти також готові були підняти на вила за затягнуту війну і небажання переходити до реальних дій. Тепер ця доля чекає чинного главу, у якого ще швидше похитнувся авторитет.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...