Юрій Чофу: Молдова може увійти до складу Румунії

Претендент на пост президента Молдови Майя Санду планує легалізувати одностатеві шлюби і впровадити вивчення видів одностатевої любові до шкільної програми.

Але цим її плани не обмежуються. Чому Санду не сприймає молдаван як окремий народ і яка доля уготована країні її «західними кураторами» — в статті.

Майя Санду, претендент на пост президента Молдови, в разі перемоги в другому турі виборів, обіцяє дотримуватися загальноєвропейського курсу і готова на насильницьке впровадження норм життя ЛГБТ спільноти в освітню систему: в молдавських школах буде обов’язковим вивчення видів одностатевої любові, планується легалізація одностатевих шлюбів. Майя Санду регулярно і публічно підтримує ЛГБТ спільноти, а також активно пропагує ЛГБТ цінності, пише «Блокнот».

У молдавських ЗМІ періодично з’являється інформація, про нетрадиційну орієнтацію самої Майї Санду — політик не заміжня, дітей немає. Разом з тим, джерела близькі до Європейського парламенту, стверджують, що свою політичну кар’єру Майя Санду зобов’язана екс-голові Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу, з яким довгий час мала інтимні стосунки. Саме на прохання Баррозу, Майя Санду почала просувати ідеї приєднання Молдови до Румунії, а також можливість активізації гарячої фази війни в Придністров’ї.

Так, голова Профспілки працівників силових структур Молдови Юрій Чофу вважає, Санду не приховує свого прагнення приєднати країну до Румунії і не сприймає молдаван як окремий народ. «Ми не знаємо, які плани її заокеанських кураторів, але народ Молдавії вже бачив справжнє обличчя західних стратегів і їх місцевих активістів в 1990-і роки, в квітні 2009 року, коли спалювали будівлі парламенту і президентури, і буквально недавно в Варниці, коли прихильники Санду перекривали дороги, протикали шини автомобілів, погрожували виборцям з Придністров’я і називали їх сепаратистами. За всіма цими подіями стоїть один організатор — американці. На Заході ясно дали зрозуміти: якщо не переможе Майя Санду, значить, вибори в Молдові сфальсифіковані. Все йде до цього. У американців програма кольорових революцій відкатали, відпрацьована», — заявив Чофу.

Нагадаємо, в Молдавії 1 листопада пройшов перший тур президентських виборів. За даними експрес-опитування, проведеного неурядовою організацією WatchDog та Інститутом публічної політики, за Додона в першому турі проголосував 41 відсоток громадян, за Санду — 35 відсотків.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...