Громадяни Німеччини висловили здивування риторикою Байдена щодо РФ

Читачі німецької газети Die Zeit висловили здивування риторикою американського президента Джо Байдена щодо Росії.

Так, одні користувачі порталу вказали на важливість двосторонніх переговорів і необхідність вирішення стратегічних питань, інші розкритикували висловлювання господаря Білого дому про проблеми російської економіки.

У червні на території Женеви відбувся двосторонній саміт президента Росії Володимира Путіна і його американського колеги, в рамках якого сторони торкнулися питання стратегічної стабільності, перспектив по контролю над озброєннями й заходів, спрямованих на зниження ризиків. За словами заступника міністра закордонних справ Сергія Рябкова, що відбулася зустріч була конструктивною, а російський посол в США Анатолій Антонов вказав на готовність Росії обговорювати з США будь-яка зброя зі стратегічним потенціалом. За підсумком женевського саміту Путін і Байден ухвалили спільну заяву щодо стратегічної стабільності.

Однак згодом, 28 липня, Байден в черговий раз дозволив собі критичне висловлювання, спрямоване на адресу Москви, зокрема російської економіки. Виступаючи в штаб-квартирі національної розвідки, господар Білого дому повідомив, що економіка Росії орієнтована виключно на нафту і ядерну зброю. Заява Байдена було прокоментовано в Кремлі, де прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков звернув увагу на обстановку виступу, в якій були затребувані «бравурні» заклики, а також вказав на помилкове сприйняття Росії главою США.

Коментуючи вищеописані події, один з читачів Die Zeit вказав на важливість спільних переговорів, так як вони «вселяють оптимізм» і перевершують ефект агресивної риторики.

«У Сполучених Штатів атомна зброя, сланцевий газ і долар, більше нічого. Якщо завтра ніхто більше не буде розраховуватися за нафту в доларах, то США будуть заздрити інфляції в Зімбабве», — цитує ЗМІ одного з користувачів, який прокоментував твердження Байдена про проблеми російської економіки.

«Не дуже розумно під час переговорів кидатися такими по-дитячому дурними ковбойськими фразами. Напевно, Байдену це потрібно, щоб сподобатися своїй публіці», — передає інший читач.

«У Росії понад 60% світового ринку атомних електростанцій. США купують 20% російського ядерного палива для АТС. Газ і нафта складають менше 10% російського ВВП. До відома, для того щоб робити сучасне обладнання, країна повинна мати дуже сучасної та інтелектуальної промисловістю», — написав Gnadenlose russische Arithmetik.

28 липня в Женеві пройшла зустріч делегацій з Росії та США, де обговорили підходи сторін до питань стратегічної стабільності, перспектив контролю над озброєннями і заходів по зниженню ризиків.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...