Фракцію «Самопомочі» у Львівській міськраді покинули п’ятеро депутатів

П’ятеро членів фракції «Самопомочі» у Львівській міській раді заявили про вихід з фракції та створення окремої депутатської групи«Позафракційні».

Про таке рішення повідомив депутат від «Самопомочі» Тарас Кльофа під час засідання сесії 28 травня,-пише zaxid.net

За словами Кльофи, з фракції «Самопомічі» вирішили, окрім нього, вийти Олена Пасевич, Ольга Посипанко, Ігор Стояновський та Олег Береза. Причиною такого рішення він назвав неможливість мати власну позицію, будучи членом партії.

«Ми командні гравці і підтримуємо колективне ухвалення рішень. Проте насправді думку професійних середовищ не завжди чують через авторитаризм та популізм заради рейтингу. Власна позиція чи окрема думка депутата фракції може тягнути за собою ігнорування об’єктів та напрямків, ініціатив та програм. У кожного є вибір між альтернативою мовчки погоджуватись з партійною позицією, навіть якщо вона викликає внутрішнє несприйняття або відмовитися діяти за подвійними стандартами. Тому ми прийняли рішення про вихід з фракції з партії «Самопоміч» і

продовження роботи у ЛМР як позафракційні депутати», – повідомив Тарас Кльофа подякував колишнім однопартійцям.

П’ятеро колишніх депутатів від «Самопомочі» також повідомили про створення окремої депутатської групи у міськраді «Позафракційні». Керівницею цієї групи буде Олена Пасевич.

Депутати інших фракцій, за винятком «Самопомочі», зустріли таке рішення колег оплесками. Присутній на сесії міський голова Львова та засновник «Самопомочі» Андрій Садовий пізніше відреагував на заяву депутатів.

«Можу сказати тільки одне – іншого кроку, як на наступних виборах перемагати на посаду мера і брати більшість в міській раді від «Самопомочі» – немає. «Самопоміч» є і буде перемагати. І вставить всіх по повній програмі», – прокоментував ситуацію Садовий.

Діючі члени фракції «Самопоміч» у міській раді назвали рішення своїх колег покинути фракцію виявом неповаги.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...