Дружині Трампа не сподобалася роль першої леді США

Перша леді США Меланія Трамп після чотирьох років у Вашингтоні з нетерпінням чекає повернення до Флориди до звичного життя.

Як кажуть інсайдери, коли Дональд Трамп оскаржував свою поразку на минулих в листопаді 2020 го виборів, дружина його підтримувала, але лише на публіці … насправді ж вона була у нестямі від радості. Поки президент роздумував, як зберегти пост, його дружина нібито готувалася пакувати речі і вирішувала, що відправиться в камери схову, що — в нью-йоркські апартаменти, а що — прямо в сімейну резиденцію Мар-а-Лаго. Чим запам’яталася Меланія, чому їй виявилася не до душі роль першої леді, а також яке життя чекає одну з найбільш незвичайних господинь Білого дому.

Останнє, чого хотіла дружина мільярдера і колишня модель Меланія Трамп, — це ставати першою леді США. Однак на рішення чоловіка балотуватися на виборах 2016 року вплинула саме вона. За словами інсайдерів, це Меланія категорично заявила чоловікові: «Або вже балотуйся, або ні». Спробувати себе в якості глави держави бізнесмен мав намір давно, і «цей стриптиз», як вона називала подібні пориви, всім набрид. Вона розуміла, що лідерство у чоловіка в крові і якщо він не спробує, то не буде щасливий.

Про це говорила і перша дружина Трампа Івана, з якою він розлучився в 1990-му. «Проблема в тому, що він буде робити зі своєю третьою дружиною, — міркувала Івана про перспективи Дональда і Меланії. — Вона не вміє говорити, не може виступити з промовою, що не відвідує заходи і, мабуть, не хоче в усьому цьому брати участь».

Меланія Трамп — уродженка Словенії, в дівоцтві носила прізвище Кнавс, а американське громадянство отримала 14 років тому. Вона стала першою в історії США господинею Білого дому, для якої англійська мова не була рідною. Інсайдери запевняли: до ролі найважливішою дружини в країні Трамп не готувалася до останнього. Навіть з переїздом до вашингтонської резиденцію дружина президента в 2017 році не поспішала, дочекавшись закінчення навчального року сина Беррона у Флориді.

Життя Меланії в Вашингтоні була оточена таємницями і чутками. Вона рідше попередниць з’являлася на публіці і не горіла громадською роботою. При цьому запуск її особистого соціального проекту — така програма є у кожної з перших леді — довго відкладався. У підсумку ініціатива Be Best ( «Будь кращим»), метою якої була боротьба з цькуванням дітей і наркотиками, привернула мало уваги.

Варто відзначити, що самої Меланії є що сказати про остракізму: протягом чотирьох років ЗМІ обговорювали і засуджували її поведінку, наряди, смак, акцент, манеру публічних виступів. Її звинувачували в плагіаті промов попередньої першої леді Мішель Обами, неповазі до колоніального минулого Африки, а її різдвяні декорації перетворювали в меми.
Вважалося, що вона ненавидить супутню її статусу медійність і журналістів і навмисно їх уникає. І це при тому, що Меланія Трамп — єдина перша леді з модельним минулим, яка до того ж позувала голяка.

Чутки про невдоволення пані Трамп обов’язками першої леді підтверджувалися кадрами, на яких вона то різко відсмикувала руку від чоловіка, то рухалася затиснуте і неприродно, то сиділа з незадоволеним обличчям. Причин для такої поведінки було чимало: постійний тиск преси, засудження в інтернеті, секс-скандали, пов’язані з передбачуваними пригодами чоловіка.
У мережі навіть з’явилися теорії змови, згідно з якими на заходи вона відправляє замість себе двійника. Деякі вважають, що Меланія Трамп уже й зовсім мертва.

Вперше подібні домисли з’явилися в жовтні 2017 року. Тоді зі сторінок The Guardian стверджувалося, що дружина кинула президента, а замість неї на фото з заходів дублер. В черговий раз любителі подібних теорій активізувалися, коли в травні 2018 го Меланія лежала в лікарні. П’ять тижнів її ніхто не бачив, а Білий дім ніяк не коментував відсутність першої леді. Більш того, сам Трамп одного разу, відповідаючи на питання про те, де його дружина, сказав, що вона дивиться на них прямо зараз з вікна. Він навіть вказав на одне з них, але за ним нікого не виявилося.

Нові розмови про «запасну Меланію» поповзли під час передвиборних ралі і дебатів в жовтні 2020 го: нібито знову на публіку став виходити двійник з іншою формою носа. «Єдине, чого мені буде не вистачати після відходу цієї адміністрації, так це того, як вони замінюють Меланій і думають, що ми не помітимо. Наче ми чотирирічки, яким в акваріумі міняють померлих рибок гуппі на живих, — жартували користувачі Twitter. У Білому домі, проте, відкидають чутки про двійника першої леді.

«Вона просто хоче додому», — передавав знайомий сімейства настрій Меланії після всієї метушні з виборами. А що до можливої ​​спроби чоловіка переобратися в 2024-му, то коментар був досить очевидний: «Вона навряд чи захоче це повторити».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...