Авіакомпанії скорочують рейси через коронавірус

Авіакомпанія МАУ повідомила, що у зв’язку із рекомендаціями урядів багатьох країн щодо уникнення масових заходів скасовує деякі рейси до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великобританії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії, Данії, а також частоту окремих внутрішніх рейсів в межах України.

Пасажири, які залишили свої контактні дані під час бронювання, будуть поінформовані про будь-які зміни в розкладі заздалегідь, пише biz.ligazakon.net.

SkyUp Airlines також готує зміни до польотної програми, про що повідомить найблищим часом у соцмережах.

Ryanair оголосив про повне припинення польотів до Італії. До 8 квітня включно лоу-кост припинить всі внутрішні рейси в Італії, до 8 квітня зупинить польоти за всіма міжнародними маршрутами в Італію і з Італії.

Пасажири, які хочуть виїхати додому, зможуть безкоштовно перенести виліт на більш ранню дату.

Авіакомпанія також пообіцяла виконати повне повернення коштів за квитки або надасть ваучер для використання протягом найближчих 12 місяців.

АirBaltic оголосила про скасування рейсів з Риги до Риму і в Тель-Авів. Польотна програма припинена до 31 травня. Одночасно з цим airBaltic переніс запуск нового рейсу Таллінн-Рим на 1 червня. Раніше авіаперевізник припинив польоти з Риги в Мілан і Верону до кінця квітня. Це сталося після того, як на борту рейсу Мілан-Рига був виявлений пасажир з коронавирусной інфекцією COVID-19.

Wizz Air також коригує свій розклад польотів та скасовує рейси на певних маршрутах в Північну Італію в період по 2 квітня 2020 року. Протягом цього періоду було скорочено близько 60% рейсів. Пасажири, які забронювали квитки в зв’язку з цією зміною, автоматично інформуються і розміщуються на альтернативному маршруті в найкоротші терміни, але не пізніше, ніж за 14 днів до початкової дати польоту.

LOT запроваджує гнучкі правила перебронювання. Процедура поширюється на індивідуальні бронювання, зроблені до 31 березня, при цьому рейси плануються в період по 24 квітня 2020. Змінити дату подорожі можна безкоштовно на рейси до 31 грудня 2020 (подорожі повинні бути завершені до цього періоду) за умови збереження однакових маршрутизації і бронювання.

Turkish Airlines також знімає плату за перебронювання квитків, які придбані в період з 6 березня по 24 березня (виключаючи квитки на внутрішні рейси в межах Туреччини). Крім того, для квитків, придбаних до 5 березня 2020 року, для рейсів, що виконуються до 31 грудня 2020 (за винятком внутрішніх рейсів) перший запит на зміну буде застосовуватися безкоштовно за умови що заміна завершена до 16 березня 2020 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...