Аласанію достроково звільнили з посади голови НСТУ

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України достроково припинила контракт з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією. Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на заступницю голови наглядової ради НСТУ Світлану Остапу.

Рішення було ухвалене на черговому засіданні наглядової ради більшістю голосів: «за» проголосували 9 присутніх членів наглядової ради, «проти» — 3.

Голова наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва розповіла, що це питання неодноразово порушувалося, але раніше його не ставили у порядок денний. «Сьогодні питання про розірвання контакту було розглянуто, оскільки на засіданні мали почути аргументи усіх членів наглядової ради. Рішення приймали з дотриманням всіх процедур, таємним голосуванням. Із 12 присутніх 9 людей проголосували за недовіру голові правління», – сказала вона.

Лебедєва також додала: детальніше про те, що відбувалося на засіданні перед таємним голосуванням, можна буде дізнатися з опублікованих протоколів на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія та члени правління були присутні на засіданні наглядової ради. Зураб Аласанія сказав, що поки що не коментуватиме ухвалене наглядовою радою рішення.

Секретар наглядової ради НСТУ Вадим Міський повідомив, що повне рішення наглядової ради з підставами для розірвання контракту буде оприлюднено в протоколі засідання протягом 5 днів на сайті суспільного мовника, оскільки питання озвучувалося з голосу.

Як повідомила членкиня Наглядової ради Суспільного телебачення Світлана Остапа, наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» вже призначила виконувачем обов’язків глави Суспільного члена правління НСТУ Миколу Чернотицького. Конкурс із відбору нового очільника оголосять на наступному тижні.

Нагадаємо, на початку травня 2017 року Наглядова рада Суспільного мовлення підписала 4-річний контракт із Аласанією.

У вересні минулого року він повідомив, що Національна суспільна телерадіокомпанія України перебуває у критичному стані через недофінансування.

25 вересня Державний Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення відключив аналогове мовлення телеканалу «UA:Перший» за борги.

Громадські організації закликали уряд вжити заходів для відновлення аналогового мовлення телеканалу «UA:Перший».

Раніше правління НСТУ визначило антикризові заходи у зв’язку з дефіцитом коштів для фінансування мовника.

Чимало співробітників НСТУ, які були не згодні з політикою керівництва Суспільного мовника, потрапили під скорочення або звільнилися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...