Зеркаль йде у відставку через незгоду з політикою Зеленського

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль оголосила про те, що йде у відставку, яка може статися наступного тижня.

«На цьому тижні я виконаю своє останнє завдання — проведу процесуальне слухання в Гаазі за новим арбітражем, що стосується наших військових кораблів, які були затримані рік тому і утримувалися Росією, і наших моряків. І все, як я і обіцяла [ у відставку]», — заявила вона, передає «24 Канал «.

При цьому Зеркаль дала зрозуміти, що причиною її відходу є незгода з політикою президента у зовнішньополітичній сфері, зокрема у відносинах з РФ. «Я не можу протидіяти [Росії], будучи дипломатом, всередині Міністерства закордонних справ, яке виконує рішення президента», — сказала Зеркаль, відповідаючи на запитання ведучого, чому вона не хоче залишитися в МЗС, що є частиною системи, яка може «чинити опір Росії».

Олена Зеркаль зайняла пост заступника міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції ще в 2014 році указом прем’єра Арсенія Яценюка. Вона брала участь у всіх раундах переговорів щодо політичної та економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС, представляла Україну з 6 березня по 9 березня 2017 року Міжнародному суді в Гаазі, в ході публічних слухань звинувачуючи Росію в підтримці міжнародного тероризму і порушення прав людини на » окупованих «і неконтрольованих територіях України.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...