Зеленський заявив, що починав свій шлях, як свого часу Стів Джобс

Президент України Володимир Зеленський заявив, що початок його шляху в політику можна порівняти з тим, як починав свою діяльність засновник компанії Apple Стів Джобс.

«Найвідомішою промовою, яку він виголосив у Стенфордському університеті, є промова Стіва Джобса. Колись Apple починала свій шлях в гаражі, починала шлях з божевільних, на перший погляд, ідей. І Україна має схожу ситуацію», — сказав він.

Український глава зазначив, що точно так само вони з командою сиділи в офісі і генерували ідеї, в які ніхто не вірив, про які говорили, що це неможливо.

За його словами, зараз Україна здійснила того, що в iPhone є «українське творіння — держава в смартфоні», маючи на увазі програма, яка дозволяє громадянам за допомогою смартфона отримувати ряд державних послуг.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський прибув до Каліфорнії в рамках робочого візиту, з яким він перебуває в США.

Зеленський планує зустрітися тут з засновником компаній SpaceX і Tesla Ілона Маском, засновником Amazon Джефом Безос і главою Apple Тімом Куком.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...