Зеленський заявив, що боротьба з Росією повинна бути пріоритетом сесії ООН

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з президентом 76-ї сесії Генеральної асамблеї ООН Абдуллою Шахідом висловив думку, що протидія «агресії РФ» і захист прав людини в Донбасі і Криму повинні бути пріоритетом сесії ООН.


«На зустрічі з @abdulla_shahid (Абдуллою Шахідом — ред.) підкреслив, що захист прав людини на окупованих територіях України, запобігання мілітаризації Криму та протидію агресії РФ повинні бути пріоритетом UNGA76», — написав Зеленський в Twitter.

Також прес-служба глави української держави повідомила, що також на зустрічі Зеленський ознайомив Шахіда з підсумками саміту «Кримська платформа» і висловив упевненість, що досягнення кінцевої мети цієї ініціативи — повернення Криму під контроль Києва — це шлях до відновлення поваги до статуту ООН.

Крім того, Зеленський відзначив важливість прийняття на пленарному засіданні двох резолюцій Генеральної асамблеї, які Україна спільно з партнерами планує представити на розгляд: «Ситуація з правами людини в окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Україна» і «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим і Севастополя, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...