Зеленський розповів, чи потиснув Путіну руку на «нормандському саміті»

Президент України Володимир Зеленський висловив готовність потиснути не один раз руку президенту Росії Володимиру Путіну у разі повернення «окупованого Донбасу», і сто раз — за повернення Криму.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «1 + 1», передає «Інтерфакс-Україна». Він підкреслив, що готовий на такі речі «тільки заради результату», оскільки Крим «обов’язково колись повернуть». Відповідаючи на питання про те, потиснув він руку Путіну на «нормандському саміті», Зеленський сказав: «Так. А як можна по-іншому зустрічатися на вищому рівні? Як можна без цього почати діалог? Як можна про щось домовлятися, а найголовніше не просто на словах, а вирішувати питання?».

При цьому український президент зазначив, що під час підготовки до телефонних розмов з Путіним про повернення Україні військових моряків, його теж запитували, чи буде він вітатися з російським лідером.

«А як по-іншому? Я повинен просто зателефонувати і сказати: «Ей, повертай моряків»? Тобто якщо ми хочемо, а ми дійсно дуже цього хочемо, припинити війну, ми повинні розмовляти», — заявив Зеленський.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...