Зеленський пообіцяв зробити все для перемир’я на Донбасі

Україна робитиме все для дотримання перемир’я на Донбасі. Решта залежить від Росіїї, її прихильності до досягнутих домовленостей і деклараціям про бажання припинити війну на Донбасі.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський на брифінгу після відвідування лікарні «Охматдит» у Києві, повідомляє New Format в середу, 29 липня.

«Чи можемо ми сказати, що ми домовилися про припинення вогню? Так. Чи можемо ми сказати, що немає ніяких одиничних пострілів? Ні. Тому що вони є, вони існують. Тому що у нас 400 з гаком кілометрів лінії розмежування, і проконтролювати все дуже складно», — сказав президент.

Зеленський вказав, що в разі серйозних атак, обстрілів і порушення тих домовленостей, які були досягнуті, українські військові будуть дуже потужно відповідати, і вони про це знають.

«Ми будемо робити все, щоб зберегти перемир’я. Сьогодні ми виконуємо це стовідсотково — нема на 99,9%, а на 100%. Я вдячний всім, хто це робить, і за це відповідає. Що стосується того боку, то все буде залежати , я впевнений, від Російської Федерації, чи зможе вона так само все контролювати, і чи зможуть вони дотримуватися тих домовленостей, які у нас були. Ми побачимо. Якщо та сторона дійсно хоче припинення війни, про що вони постійно говорять, ми це з вами відчуватимемо «, — підкреслив президент України.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...