Зеленський підписав закон про введення військових звань за стандартами НАТО

Президент Володимир Зеленський підписав закон, яким запроваджуються нові військові звання для сержантського і старшинського складу за стандартами НАТО.

«Документ дозволить удосконалити порядок виконання військового обов’язку громадянами України, реалізувати введення нових військових звань сержантського і старшинського складу Збройних сил України, забезпечивши їх відповідність еквівалентної колонці NATO Code», — говориться в повідомленні прес-служби міністерства оборони.

Відзначається, що даний закон дозволить підвищити роль сержантського і старшинського складу ЗС України в навчанні і вихованні підлеглого особового складу, а також «створить додаткові мотиваційні чинники для проходження громадянами України військової служби за контрактом та сприятиме переходу ЗСУ на професійну основу, за зразком армії західноєвропейського зразка».

Верховна рада України в грудні 2014 року внесла зміни до двох законів, відмовившись від позаблокового статусу держави. У червні 2016 року були прийняті додаткові зміни, які визначають вступ в НАТО метою зовнішньої політики країни. Україна також повинна до 2020 року забезпечити повну сумісність своїх збройних сил з силами країн НАТО.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...