Зеленський обговорив з міністром закордонних справ Канади сучасні методи боротьби з корупцією

Новообраний Президент України Володимир Зеленський обговорив з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд боротьбу з корупцією та Мінський формат урегулювання конфлікту на сході України. Зустріч відбулася у середу, 8 травня, в Києві. Про це повідомила прес-служба Володимира Зеленського, передає Newformat.info.

«Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо досягти перемоги над нею», – сказав Володимир Зеленський.

Для цього його команда робитиме так, щоб громадяни якомога менше контактували з чиновниками.

«Наша мета – це держава у смартфоні», – пояснив новообраний Президент.

Зі свого боку Христя Фріланд зазначила, що в деяких сферах навіть Канада може брати приклад з України. Зокрема, це стосується системи електронних декларацій.

«Ми бачимо багато спільного між вами та нашим прем’єр-міністром Трюдо. За чотири тижні до виборів ніхто не вірив, що ми виграємо», – повідомила міністр закордонних справ Канади.

Вона додала, що сучасним політикам дуже важливо слухати своїх громадян. Христя Фріланд також запевнила, що Володимир Зеленський може розраховувати на підтримку Канади на міжнародній арені.

«Дуже важливо, що за вас проголосувала вся Україна. Демократична Україна, де є успішна економіка, – це приклад для всіх країн пострадянського регіону, зокрема для росіян», – наголосила Христя Фріланд.

Сторони також обговорили пошук мирного врегулювання конфлікту на сході України.

«У нас є шанс для припинення вогню та повернення Донбасу», – сказав Володимир Зеленський.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...