Зеленський назвав п’ять складових формули майбутнього для України

Президент України Володимир Зеленський назвав п’ять складових формули майбутнього для країни, серед них — мир і народовладдя.

За його словами, «формула майбутнього для України» складається з п’яти складових і перша з них — мир. «Без миру ніякого розвитку бути не може. Ми хочемо миру на наших умовах. Тобто з поверненням Україні територій і наших людей», — написав Зеленський у своїй колонці для журналу «Новое время».

Другим фактором Зеленський назвав «ефективні інститути та прозорі правила гри, обов’язкові для всіх», сюди входить перемога над корупцією і рівність всіх перед законом.

Третім чинником є ​​інвестиції, і для цього потрібно «прибрати непрохідні бар’єри і непотрібні регуляції, які гальмують розвиток бізнесу».

Наступним складовим, за словами президента, є якісно інша інфраструктура, сюди входять не тільки дороги, а інфраструктура медична й освітня, цифрова та енергетична, фінансова та комунальна.

П’ятим фактором він називає народовладдя. «Чи не декларативне, а реальне. Механізм, який дозволить людям впливати на рішення влади — від рівня громади до рівня президента», — додав Зеленський.

Він визнає, що зараз Україна не може претендувати на глобальне лідерство. «Але ми точно можемо стати найдинамічнішою країною світу. Країною з найшвидшим темпом позитивних змін — не тільки в економіці, але і у всіх сферах життя. Чи можемо довести, що неможливе можливо. Довести це друзям, ворогам, але перш за все — самим собі», — вважає президент.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...