Зарплата Медведєва в Раді безпеки РФ складе $10000 в місяць

Президент Росії Володимир Путін встановив грошову винагороду заступника голови Ради безпеки РФ в розмірі 618713 рублів (приблизно 9821 доларів) на місяць.

Відповідний указ глави держави опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації. Указ, підписаний 30 січня, вступив у силу з 16 січня 2020 року.

16 січня президент РФ Володимир Путін своїм указом ввів посаду заступника голови Радбезу РФ і призначив на цю посаду екс-прем’єра Дмитра Медведєва. Рада Федерації 30 січня схвалила закон про заснування посади заступника голови Ради безпеки РФ, який входить в число постійних членів Радбезу.

Рада безпеки РФ — конституційний дорадчий орган при президенті Росії. Його основне завдання полягає у формуванні та координації державної політики в галузі національної безпеки, підготовці відповідних рішень для глави держави. Головою ради є сам Путін.

З початком нового року в Росії змінився розмір мінімальної оплати праці. Президент Росії підписав закон, який встановлює величину мінімалки на 2020 рік з 11 280 рублів до 12 130 рублів (192 долари США). Тобто мінімальна зарплата в Росії виросте на 850 рублів (13 доларів).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...