Захист Януковича оскаржить рішення про його заочний арешт у справі про стрілянину на «Майдані»

Захист колишнього президента України Віктора Януковича вважає заангажованим рішення суду про його заочний арешт у справі про стрілянину під час заворушень в центрі Києва в лютому 2014 року і має намір подати скаргу.

Про це ЗМІ повідомив адвокат екс-глави держави Олександр Горошинський.

«Ставлення судді до сторони захисту сьогодні було вкрай зневажливим. Суд не давав можливість висловитися адвокатам, заявляти свої клопотання, що є законним правом захисту. Склалося однозначне враження, що суддя заздалегідь знав, яке рішення потрібно прийняти, і просто чекав закінчення засідання», — сказав він. На думку адвоката, швидкість прийняття рішення про заочний арешт без детального вивчення доказів захисту вказує на ангажованість суду.

Горошинський підкреслив, що у вівторок захист не змогла заявити клопотання про долучення нових важливих матеріалів справи, «які свідчать про причетність представників попередньої влади до розстрілів, а також про дії снайперів на «майдані».»Їх довелося подавати через канцелярію, а суд навіть не вивчив їх перед прийняттям рішення», — констатував він.

«Ми будемо готувати апеляцію. У нас є для цього п’ять днів», — сказав адвокат.

У вівторок суд відмовив захисту в клопотанні про відвід групи прокурорів. На думку адвокатів, матеріали звинувачення «сфабриковані», а вони перешкоджають встановленню справжніх винних у стрільбі на «майдані». Суд також відхилив прохання захисту про участь в процесі Януковича по відеозв’язку і допуск незалежних міжнародних спостерігачів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...