За три роки Україна синхронізує свою енергетичну систему з ЄС

До 2023 року Україна планує повністю синхронізувати українську енергетичну систему з Європейською мережею системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E).

Про це йшла мова під час зустрічі Прем’єра Олексія Гончарука з Комісаром ЄС Олівером Варгеї, повідомив Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«Україна пропонує Євросоюзу започаткувати структурований діалог для напрацювання порядку денного в рамках Європейської зеленої угоди», – зазначив глава українського Уряду та додав, – «до 2023 року ми плануємо повністю синхронізувати українську енергетичну систему з Європейською мережею системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E). Досягнути цієї мети вдасться лише у тісній взаємодії з ЄС».

Прем’єр нагадав і про амбітну цифрову трансформацію, яку нині здійснює Уряд України, зокрема, лише минулого тижня презентувавши мобільний застосунок “Дія”.

“Наша мета – до 2024 року надавати онлайн 100% державних послуг. Вже цьогоріч плануємо перевести в онлайн 80% послуг, які користуються найбільшим попитом. Діджиталізація не просто робить державні сервіси зручними для громадян, а викорінює корупцію, робить українські інституції міцними”, — заявив він.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук нагадав, що Кабінет Міністрів під його керівництвом став першим в історії Урядом України, який вніс до своєї Програми чітку ціль: аби до 2024 року Україна досягла відповідності економічним критеріям вступу до ЄС.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...