З’явилися нові подробиці вбивства Захарченка

У вбивстві колишнього глави самопроголошеної Донецької народної республіки Олександра Захарченка могли брати участь співробітники його особистої охорони.

Про це йдеться у власному розслідуванні Telegram-каналу Baza. За інформацією каналу, в день вбивства, 31 серпня 2018 року, Захарченко кілька разів міняв свої плани, сам перебував за кермом автомобіля і не сповіщав нікого, в тому числі охоронців, про точний маршрут пересувань.. У кафе ж «Сепар», де стався вибух, він не був до цього протягом двох місяців — його приїзд став «чистою випадковістю», зазначено в матеріалі. Більш того, за кілька днів до вибуху заклад перевіряли у зв’язку з можливим приїздом Йосипа Кобзона — перевірку проводила та ж сама зміна, яка була із Захарченком і під час вибуху.

На думку опитаних каналом силовиків з  так званих міністерства держбезпеки республіки і співробітників служби охорони, вибуховий пристрій, закладений в електропроводці світильників кафе, спрацювало за сигналом з кнопки. Причому вбивця повинен був бачити Захарченко «своїми очима». Джерела зазначили, що бомба з активацією через телефон або через відеокамеру в тих умовах просто не дозволила б здійснити вибух з такою точністю — наприклад, через перебої зі зв’язком або запізнення сигналу з камер.

Фото Globalloopress.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...