Wiener Zeitung: Зеленський озвучив свої головні пріоритети

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для нього головними пріоритетами є закінчення війни з Росією та повернення українських територій, повідомляє ТСН.

Про це очільник української держави сказав в інтерв’ю австрійській газеті Wiener Zeitung.

«Коли я щось обіцяю, це – не просто порожні слова. Закінчення війни та повернення українських територій — це мій головний пріоритет. І це не якісь романтичні обіцянки», — зазначив Зеленський.

Але він пояснив, що втілити такі обіцянки – не просто.

«Але ми вже багато чого досягли. Ми повернули 140 осіб з полону. Ми здійснили розведення військ. Там більше не стріляють, майже ніхто не гине. За винятком однієї смерті, втрат протягом семи тижнів більше не було. Це всі бачать, і Європа теж це бачить. Іноді бувають постріли з боку сепаратистів. Але ми не відповідаємо на них, і це добре», — цитує Wiener Zeitung Зеленського.

Президент України підкреслив, що на тимчасово непідконтрольних уряду територіях Донбасу існує гуманітарна катастрофа та чимало осіб хворі на коронавірус.

«Але люди, які живуть в окупованій частині Донбасу, також бачать, як живуть українці по той бік фронту — краще. У шахтарів на окупованому Донбасі все погано: вони не отримують нормальної заробітної плати й повинні платити високі ціни на воду та електроенергію. Якщо терпіння людей там у якийсь момент вичерпається, то можуть також виникнути заворушення», — зауважив Зеленський.

«Я знаю, що там багато людей, які в душі є українцями. Я не хочу, щоб вони помирали. Цим людям нелегко, багато хто зникає у в’язницях, оскільки вони відзначають такі свята, як День незалежності України. Наші солдати, яких ми звільнили, сказали, що вони перебували у в’язниці разом з проукраїнськими громадянами. Там багато людей, які думають проукраїнськи», — резюмував президент України.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...