Воронченка відправили у відставку через «унітази, що зникли» з українських кораблів

Військовий оглядач одного зі ЗМІ Віктор Баранець дізнався, що Зеленський буквально «озвірів» від слів Воронченка про зникнення унітазів на українських катерах.

Нещодавня відставка командувача Військово-морськими силами України адмірала Ігоря Воронченка стала для України сенсацією і викликала багато пересудів.

Одні вважали, що головною причиною стало небезпечне бурчання моряків, які зневажали «адмірала-танкіста» (Воронченко свого часу закінчив Ташкентський танкове училище і ніколи на флоті не служив). А ось тепер виявилося, що справа зовсім в іншому: приводом для відставки стало скандальне телеінтерв’ю 4 каналу українського ТБ зі звинуваченнями на адресу Росії про зникнення унітазів з катерів, повернутих після участі в провокації у Керченської протоки.

Це викликало бурю насмішок не тільки над адміралом, а й над усіма ВСУ. Інформатори ЗМІ в офісі Зеленського і Міноборони України в один голос підтверджують, що «президент озвірів не тільки від дріб’язкових слів Воронченка про унітази, але після того, як стало відомо, що їх не було на кораблях ще до виходу в море».

Це підтвердили самі моряки. Після цього ВСУ і їх начальник стали посміховиськом на тільки в Україні і в Росії, але і у всьому світі. Тому президент України і вирішив прибрати з поста «унітазного адмірала» і «засранця» — такі прізвиська отримав Воронченко на флоті.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...